Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

lodówka

The New Kitchen + Kocktails w Waszyngtonie

koktajle kuchenne

Dynamiczna, komfortowa restauracja Kitchen + Kocktails, założona przez adwokata Kevina Kelleya, wprowadza do Waszyngtonu fantazyjne podejście do klasyków z Południa. Lokalizacja będzie pierwszą poza Dallas, a zadebiutuje tego lata na Franklin Square, przejmując przestrzeń zajmowaną przez Toro Toro.

Goście mogą liczyć na ładnie podane dania, takie jak smażony kurczak i ogony homara, krewetki i kasza, kreatywne gofry i inne klasyczne dania z Południa, przyrządzane z niespodzianką. W bogatym menu drinków znajdzie się kilka alkoholi należących do Czarnych, w tym koniak D’usse i whisky Uncle Nearest. Oprócz jedzenia i napojów alkoholowych, restauracja będzie oferować atmosferę przypominającą salon z ekskluzywną atmosferą.

Pepsi połączy siły z restauracją podczas imprezy „Dig In Day” w ten weekend, która celebruje restauracje należące do osób czarnoskórych i będzie oferować darmowe jedzenie (do wyczerpania zapasów) w lokalu. Oprócz bezpłatnego posiłku przez cały dzień będzie też grało wielu DJ-ów.

W mieście wypełnionym niesamowitymi restauracjami należącymi do czarnoskórych, Kitchen + Kocktails stało się jednym z najpopularniejszych wyborów wśród gości szukających wyjątkowych doznań kulinarnych. Restauracja otrzymała entuzjastyczne recenzje za jedzenie, napoje i atmosferę, a nawet zdobyła kult w mediach społecznościowych.

Położona w samym sercu River North restauracja Kitchen + Kocktails to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub kameralną kolację. Atmosfera jest modna, ale przyjazna, a personel jest zawsze przyjazny.

Jeśli nie masz ochoty na kolację w restauracji, Kitchen + Kocktails oferuje dostawę za pośrednictwem Postmates. Po prostu wpisz swój adres, aby sprawdzić, czy znajdujesz się w ich strefie dostaw, a następnie złóż zamówienie. Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe, kierowca poinformuje Cię o terminie dostawy.

Więcej informacji o restauracji, w tym godziny otwarcia, można znaleźć na stronie internetowej http://www.kichenkocktails.com/. Możesz także połączyć się z restauracją na Twitterze i Instagramie.