Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

lampka biurkowa

Łatwe i świąteczne kolczyki świąteczne

kolczyki świąteczne

Boże Narodzenie to zabawny czas w roku, aby wyciągnąć całą świąteczną biżuterię. Jeśli chcesz się wyróżnić, wybierz odważną parę świątecznych kolczyków, takich jak te srebrne kolczyki z reniferami. Będą się wyróżniać i fantastycznie wyglądać z Twoim ulubionym czerwonym swetrem lub sukienką. Aby uzyskać bardziej subtelny akcent, wypróbuj te urocze kolczyki Świętego Mikołaja. Pasują do każdego stroju i są idealnym dodatkiem do świątecznej sesji zdjęciowej lub dorocznego rodzinnego spotkania bożonarodzeniowego.

Najlepszym kolorem do noszenia z kolorowymi świątecznymi kolczykami jest biały. Wyraźny kontrast między bielą koszuli, bluzki lub sukienki a jasnym kolorem kolczyków naprawdę wydobędzie piękno projektu. To samo dotyczy wszelkich akcesoriów w jaskrawych kolorach, takich jak te ładne kolczyki poinsecja. Para tych kolczyków będzie idealna do białego świątecznego swetra, a nawet do sukienki.

Jeśli szukasz prostego sposobu na dodanie świątecznego stylu do swojej garderoby, sprawdź te proste świąteczne kolczyki zrób to sam. Te proste pomysły na tworzenie biżuterii obejmują dużo czerwieni i zieleni oraz projekty, które są idealne na święta, w tym liście ostrokrzewu, prezenty, Mikołaja, płatki śniegu i nie tylko. Możesz nawet znaleźć kilka uroczych świątecznych projektów kolczyków, które są fajne do zrobienia z dziećmi.

Te piękne wiszące kolczyki ozdobione są pozłacanymi koniczynkami i celtyckimi gwiazdkami. Są na zatrzaskach Eurowires i mierzą 1/2 „szerokości x 1” wysokości do górnej części drutów. Te irlandzkie kolczyki świąteczne zostały wykonane przez firmę Solvar Jewelry w Dublinie w Irlandii i są dostarczane w pudełku prezentowym z celtycką kartą historii, komplementami od The Irish Gift House.

Kate Middleton pojawiła się wczoraj na dorocznym świątecznym spacerze rodziny królewskiej, ubrana w długi płaszcz w kolorze leśnej zieleni i parę oszałamiających kolczyków, które według wielu były prezentem od księcia Williama. Połączyła kolczyki z ziemistymi zielonymi dodatkami i żwawą fedorą.

Te kolczyki z klejnotami reniferów to świetny projekt rękodzielniczy na imprezę nocną lub grudniowe przyjęcie urodzinowe każdej dziewczyny. Zestaw zawiera sześć par kolczyków, więc będziesz mieć mnóstwo prezentów lub zatrzymaj dla siebie. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka akrylowych klejnotów w różnych kolorach, aby ukończyć ten świąteczny projekt kolczyków DIY.