Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

sypialnia

Jak wybrać bardzo duży okrągły żyrandol

Bardzo duży okrągły żyrandol

Dodanie bardzo dużego okrągłego żyrandola do twojego domu może stanowić duże oświadczenie projektowe. Będzie nie tylko atrakcyjnym punktem centralnym, ale także zapewni obfite oświetlenie. Jednak nie wszystkie duże żyrandole są sobie równe. Ważne jest, aby określić, czy żyrandol ma odpowiedni rozmiar do Twojego domu. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszą oprawę dla Twojej przestrzeni.

Jeśli masz przedpokój lub duży stół jadalny, duży żyrandol może być najlepszą opcją oświetlenia dla Twojego domu. Możesz wybierać spośród wielu stylów i wykończeń, więc pamiętaj, aby wybrać coś, co będzie odpowiadać Twojemu gustowi i budżetowi.

Jeśli masz mały pokój, idealny będzie mini żyrandol. Dobrze dopasuje się do pomieszczenia, nie obciążając go i nie sprawiając wrażenia zatłoczonego. Możesz także kupić żyrandol z osłoną w stylu tiffany, aby dopełnić wygląd. Żyrandole te są łatwe w montażu i bardzo stylowe. Ważne jest jednak, aby światło nie było zbyt jasne. Miękkie światło jest najlepsze dla większości pomieszczeń.

Żyrandol może być używany w wielu miejscach w domu, od salonu po sypialnię. Można je również zastosować w przedpokoju, łazience i garderobie. Nie należy ich jednak ustawiać na środku pokoju, ponieważ sprawi to, że stół będzie wyglądał nie na miejscu. Żyrandol nad stołem powinien znajdować się co najmniej 30 cali nad stołem, ale nie tak blisko, aby ludzie uderzali się w głowę. Stół powinien mieć co najmniej 12 cali szerokości. Ma to na celu zapewnienie, że żyrandol nie będzie zawieszony zbyt nisko lub zbyt wysoko.

Możesz także wybierać spośród szerokiej gamy wykończeń swojego dużego żyrandola. Możesz wybierać spośród szczotkowanego niklu, antycznego mosiądzu, białego, czarnego lub satynowego niklu. Jednak najczęściej spotykane wykończenia to czarny, biały i mosiężny. Ponadto, jeśli szukasz żyrandola z kryształami, u Swarovski Lighting znajdziesz mnóstwo opcji.

Znajdziesz tu również szeroką gamę kształtów i rozmiarów dla swojego dużego żyrandola. Niektóre z najpopularniejszych to miski, kule i żyrandole w stylu Sputnika. Możesz także wybierać spośród żyrandoli jednopoziomowych lub wielopoziomowych. Należy jednak pamiętać, że większe żyrandole mogą być cięższe i droższe w transporcie, więc należy wybierać mądrze.

Szukając najlepszego bardzo dużego okrągłego żyrandola do swojego domu, ważne jest, aby wybrać światło, które zapewni wystarczające oświetlenie, ale nie będzie zbyt duże. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę koszt instalacji. W zależności od miejsca zakupu urządzenia, wysyłka może zwiększyć koszt zakupu. Możesz również rozważyć żyrandol z regulowaną wysokością. Ta funkcja ułatwi dostosowanie światła w celu uzyskania bardziej komfortowego poziomu oświetlenia.

Istnieje wiele różnych stylów i rozmiarów żyrandoli. Najlepszym sposobem na określenie, który z nich będzie odpowiedni dla Twojego domu, jest zmierzenie wymiarów pomieszczenia, w którym planujesz go powiesić. Następnie możesz użyć tych pomiarów do określenia właściwej skali.