Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

lampa ścienna

Lampy lawowe i inne fajne rzeczy

lampy lawowe i inne fajne rzeczy

Istnieje wiele ciekawych lamp lawowych, które są wykonane z połączenia wosku i płynu. Niektóre są barwione za pomocą barwnika dodawanego bezpośrednio do płynu lub wosku, inne są malowane na zewnątrz. Malowane wersje wyglądają znacznie bardziej żywo, gdy są używane. Wiele nawet odtwarza muzykę i zabawia użytkownika. Jeśli dopiero zaczynasz z tego typu oświetleniem, prawdopodobnie powinieneś kupić proste.

To prąd konwekcyjny

Prąd konwekcyjny to naturalna siła, która przenosi ciepło i masę z jednego obszaru planety do drugiego. Doskonałym przykładem tego zjawiska są lampy lawowe. Zasadniczo górna część lampy lawowej ma niższą temperaturę niż dolna, co powoduje unoszenie się plam gorącej skały. Proces ten pomaga wyjaśnić, w jaki sposób lampy lawowe zasilają wulkany lawą. Zjawisko to występuje również w skorupie ziemskiej.

To psychodeliczne akcesorium

Jeśli kochasz psychodeliczne akcesoria, lampy lava powinny znaleźć się tuż obok. Wynalezione przez brytyjskiego księgowego Edwarda Cravena-Walkera w 1963 roku lampy lawowe są wykonane z substancji woskowej na bazie wody. Pod szklaną butelką umieszcza się żarówkę, która podgrzewa woskowatą substancję, tworząc ciągły cykl wznoszących się i opadających kropel.

To element wystroju domu

Lampy Lava to świetny sposób na dodanie nowości do swojego pokoju. Mają świetną akcję startową i można je znaleźć w wielu zabawnych motywach. Są zasilane bateryjnie, więc można je przenosić i nie nagrzewają się zbytnio.

To prezent

Dla mężczyzny, którego trudno kupić z twojej listy, lampa Lava może być idealnym prezentem. Lampy te są wykonane z roztopionego wosku i rzucają dziwnie kolorowy blask. Lampy te są również wspaniałym prezentem dla nauczycieli, którzy często wykorzystują je w ramach swoich lekcji przedmiotów ścisłych.

To nowość

Lampy Lava to nowość, której celem jest przeniesienie nastroju imprezy na wyższy poziom. Te wyjątkowe lampy są dostępne w opakowaniach po trzy sztuki z pluszowymi poliestrowymi osłonami, marszczonym papierowym wypełnieniem i pierzastymi ogonami. Ponadto są wypełnione kocimiętką, aby zainteresować kota.

To prezent dla fanów Boba Marleya

Jeśli jesteś fanem Boba Marleya, możesz podarować bliskiej osobie lampę Lava z jego wizerunkiem. Lampa ma 14,5 cala wysokości i jest ozdobiona grafiką piosenkarza reggae. Lampa jest również wyposażona w bezprzewodowy gramofon i współpracuje z dowolnym głośnikiem Bluetooth. Dźwięk jest zrównoważony i ma również kontrolę anty-skate.

To prezent dla mistrza Jedi Yody

Dla fana Gwiezdnych Wojen, który znajduje się na twojej liście prezentów, najlepszym sposobem na sprawienie mu przyjemności jest kupienie mu czegoś z jego ulubionej serii filmów. Jeśli jest fanem Gwiezdnych Wojen, pokocha nowy miecz świetlny i inne fajne rzeczy, które na pewno mu się spodobają. Miecz świetlny, taki jak miecz słynnego mistrza Jedi, to najlepszy prezent dla niego, ponieważ ma świecące zielone ostrze i odłączaną rękojeść.