Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

Pokój Projektowanie wnętrz salon sypialnia Tendencja

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

Zbliża się 2022, jakie będą najnowsze trendy w aranżacji wnętrz? Rzućmy okiem razem~

01 BIOPHILIA PROJEKT wnętrz

Biofilia to nowy trend, który łączy ludzki design i naturalne elementy w sposób, który nie wydaje się stworzony przez człowieka.

W ciągu ostatnich kilku lat nasze społeczeństwo zmagało się ze zmianami klimatycznymi i zrównoważonym rozwojem. Wielu konsumentów chce domu, który jest stylowy, ale nadal zawiera organiczne elementy środowiska.

Firmy zajmujące się projektowaniem wnętrz posłuchały tego apelu. Odzyskane drewno można wykorzystać na krzesła, stoły i podłogi, podczas gdy rośliny zapewniają ekologiczną estetykę Twojemu domowi, jednocześnie promując czysty, przyjazny dla środowiska dom.

Domy high-tech już istnieją, ale rok 2022 to powrót do natury i jej ulepszanie. Sypialnie i łazienki są przekształcane w eteryczne przestrzenie dzięki wykorzystaniu bogatych elementów ziemi, w tym metalu, drewna i kamienia.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

02 KOBIECE KOLORY ARANŻACJA WNĘTRZ

Firma zajmująca się projektowaniem wnętrz przenosi kobiecy odcień prosto na lata 2021 i 2022 z odmianą różu. Te odcienie dotyczą odcieni różu, ale są bardziej subtelne.

Róż, tysiącletni róż, bronzer, taupe i inne jasne róże dobrze sprawdzają się w neutralnych pomieszczeniach.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

03 KWIATY TAPETY

Tkaniny i tapety w kwiaty to kolejne współczesne trendy, na które czekamy w 2020 roku. Kwiaty technicznie istnieją od dawna, ale istnieje duża różnica między trendami w aranżacji wnętrz w kwiaty 2020 a starymi tapetami i tapetami w kolorze różowym.

Tradycyjnie na tapecie dobrze sprawdzają się kwiatowe zapachy. Dzisiejsze trendy tapet obejmują motywy kwiatowe w różnych rozmiarach i wzorach kolorystycznych.

Żywe kolory, takie jak żółty i żywe kolory, spodobają się Twoim ścianom. Tak samo jest dzisiaj, ale kwiaty 2022 roku to abstrakcyjny szyk tego klasyka wnętrz.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

04 ŚMIAŁY WZÓR WZORNICZKI

Jednym z najlepszych sposobów, aby Twoja kuchnia i łazienka wyróżniały się w nadchodzącym roku, jest zastosowanie żywego backsplashu. Rok 2020 to odważne wzorzyste płytki i kolory.

Elastyczna konstrukcja kuchni stopniowo rozciąga się na miejsce backsplashu, a bogaty wzór wprowadzi do Twojej kuchni inne wrażenie. Spraw, aby gotowanie też było przyjemnością.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

05 MIESZANE METALE

Do 2022 r. metale będą wszędzie. Mówimy o srebrze, złocie, cynie i miedzi. Oczekuje się, że panele cynowe będą popularną opcją backsplash w kuchni.

Popularny będzie również trend na wykończenia z metalu mieszanego. Metale srebrne i brązowe dobrze ze sobą współpracują, takie jak żelazo, złoto czy brąz.

Uważaj, aby nie mieszać więcej niż trzech metali w jednej przestrzeni, w przeciwnym razie wystrój może stać się zbyt zajęty, aby zmieścić się w pomieszczeniu. Odpowiednia firma zajmująca się projektowaniem wnętrz może pomóc Ci znaleźć tę równowagę.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

06 PROJEKTOWANIE MAKSYMALIZMU

Zniknął ruch minimalistyczny, a istota minimalizmu wkroczyła w życie ludzi.

Minimalizm skupia się na rozwadnianiu rzeczy i czynieniu ich prostymi, pozornie prostymi, polega na przyjęciu wielkości. Nie trzeba dodawać, że projektanci wnętrz podążą za tym trendem.

Odważne, jasne kolory i wzory, bogato zdobione dekoracje i kolorowe abstrakcyjne obrazy. Zwracaj uwagę bez troski. Oczywiście musimy zastosować pewne ograniczenia, aby uczynić go bardziej nadającym się do zamieszkania.

Łatwo jest ucieleśnić „uciekaj szybko, bądź odważny i aktywny, i daj się złapać w zajęty i chaotyczny stan”. Niezależnie od tego przeszliśmy od „mniej znaczy więcej” do więcej.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

07 ZIELONE AKCENTY

Zieleń to świeży kolor, a ponieważ korzystamy z kolorów ziemi i zrównoważonego wystroju domu, sensowne jest wprowadzenie odrobiny zieleni w całym domu.

Oto jak go wdrożyć w 2022 roku. Prawdziwa zieleń nadaje idealny kolor pokojowi o neutralnej kolorystyce.

Możesz zainwestować w rośliny kauczuku, rośliny pieniędzy lub rośliny węży, aby wyhodować bardzo bogatą zieleń. Najlepszą rzeczą w tych roślinach jest to, że nie są bardzo drogie w utrzymaniu.

Jeśli chcesz być w zgodzie z zielenią, możesz wypróbować pościel w liście, tapetę, obrazy olejne, a nawet czystą zieleń w całym domu.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

08 ŚRODOWISKO ZAPROJEKTOWANE

Trend inżynierii środowiskowej polega na połączeniu dwóch sprzecznych elementów: technologii i natury. Nauka i technologia służą do tworzenia zrównoważonych produktów, które są zarówno piękne, jak i przyjazne dla środowiska.

Wykorzystuje materiały nadające się do recyklingu (zużyty plastik, stare drewno itp.), aby nadać im nowy wygląd w domach konsumentów.

Ponieważ zrównoważony rozwój nie powinien i nie wyjdzie z mody, możemy być pewni, że naukowcy i projektanci wnętrz będą nadal współpracować, aby stworzyć piękny wystrój domu, który może docenić natura.

8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku

Powyższe to wprowadzenie 8 najnowszych trendów w aranżacji wnętrz w 2022 roku. Zbliża się 2022, poczekajmy i zobaczmy~ Zapraszamy do zostawienia wiadomości~

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *