Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

kuchnia

Chair 10 Marketing — SmartBug Media przejmuje Chair 10 Marketing

krzesło 10 marketing

Kieruje 10 rzemiosłem marketingowym i realizuje różnorodne kampanie marketingowe w wielu kanałach społecznościowych dla firmy zajmującej się magazynowaniem, która chce zwiększyć liczbę potencjalnych klientów. Ich praca jest widoczna w metrykach, wykazując wysokie wskaźniki zaangażowania i konwersji. Są responsywnym i proaktywnym partnerem, który z czasem pracuje nad poprawą skuteczności kampanii. Ich wiedza specjalistyczna odróżnia ich od poprzednich dostawców klienta.

SmartBug Media, agencja cyfrowa z siedzibą w Irvine, która pomaga organizacjom B2B i B2C w zwiększaniu przychodów, nabyła Chair 10, agencję płatnych mediów z siedzibą w Seattle, która jest partnerem Google Premier i liderem lokalnego SEO dla sieci franczyzowych i multi-commerce firmy lokalizacyjne. Przejęcie pogłębia zdolność SmartBug do świadczenia usług marketingu w wyszukiwarkach w ramach platformy pozyskiwania klientów z pełnym zakresem usług, która obejmuje generowanie leadów, operacje związane z przychodami i płatne społecznościowe dla klientów B2C.

Odpowiedzialny za organizację wszelkich wydarzeń, które wymagają reklamy innych krzeseł (ulotki, znaki). Odpowiedzialny za utrzymanie strony HSAC na Facebooku i śledzenie zgłoszeń na Discoverfest. Musi wziąć udział w certyfikacji Blueprint, aby móc zarezerwować miejsca CSUF. Wymagana jest także dostępność, z którą dyrektor programu Honors może się komunikować. Może mieć dalsze uprawnienia zgodnie z opisem w rządzie. Należy przekazać informacje marketingowe przewodniczącemu na 2 tygodnie przed wydarzeniem.