Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

kuchnia

Jak stworzyć żyrandol z gałązek

żyrandol z gałązek

Żyrandol z gałązek można stworzyć na wiele sposobów. Jednym z nich jest użycie winorośli. Pomocne może być zakrycie drutu, aby nie było go widać, a także można go użyć do wbicia dodatkowych gałązek do żyrandola. Inną opcją jest owinięcie drutu winoroślą, aby nie było widać go podczas malowania.

Branchelier

Branchelier to francuski termin oznaczający „gałąź” lub „gałązkę”. Brancheliery są podobne do tradycyjnych żyrandoli, ale używają mniejszych gałęzi lub gałązek do gałęzi. Gałęzie są owinięte łańcuchami świetlnymi i zawieszone pod sufitem. Alternatywnie możesz stworzyć żyrandol z gałązek, używając tradycyjnego żyrandola i przykrywając go winoroślą.

Żyrandole z gałązek są świetną alternatywą dla żyrandoli z poroża i są dostępne w różnych naturalnych kolorach. Nadają również ziemisty charakter każdemu pomieszczeniu. Jeśli wolisz bardziej rustykalny wygląd, możesz nawet spersonalizować swój żyrandol, malując go na naturalny kolor pasujący do wystroju. Brancheliers od Wish Designs są dostępne w kilku różnych rozmiarach i kolorach i mogą stanowić uzupełnienie każdego wystroju w stylu rustykalnym. Na przykład ich model „Appalachów” jest pomalowany na szmaragdowo zielony kolor i jest dostępny za 2205 USD.