Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

kuchnia Pokój

8 najlepsze porady dotyczące doskonałego przechowywania w kuchni

Dzisiaj podzielę się z Wami najlepszymi wskazówkami dotyczącymi przechowywania 8 w kuchni i zadbajmy, aby Twój dom był czystszy~

To znowu ta pora roku, kiedy zmieniają się pory roku i czas zacząć dbać o swoją garderobę, a nawet o cały dom!

Tylko pomieszczenie z przestrzenią pozostaje otwarte i jasne, w ten sam sposób zmiany w przestrzeni fizycznej wpłyną również na przestrzeń psychologiczną, a umysł zostanie wypełniony światłem słonecznym, gdy opadnie kurz.

Chcesz uciec od szukania igły w stogu siana w swojej szafie? Chcesz od razu znaleźć to, czego chcesz użyć? Chcesz posprzątać i wytrzymać dłużej niż trzy miesiące?

8 najlepsze porady dotyczące doskonałego przechowywania w kuchni

Ten zbiór wskazówek, które starannie opracowałem, może Cię zadowolić w ciągu kilku minut!

Poniżej podzielę się z Państwem moją nauką i praktycznym doświadczeniem i zaproponuję każdemu narzędzie do sortowania i przechowywania, które jest łatwe w obsłudze, ma natychmiastowy efekt i wytrzyma próbę czasu.

Podsumowanie przechowywania w kuchni

Jak być dobrą kuchnią, myślę, że musi mieć następujące trzy cechy:

Blaty powinny być jak najmniejsze i zachowane są tylko niezbędne przedmioty, które są często używane.

Należy zachować powszechnie używane przyprawy (podczas gotowania bardzo prawdopodobne jest, że warzywa zostaną usmażone ze względu na poszukiwanie przypraw, dlatego zaleca się umieszczenie tych często używanych składników wokół pieca).

Jednak niektóre narzędzia lub drobne urządzenia, które nie są tak pilne w użyciu, zaleca się umieszczanie w szufladach lub szafkach, a także zaleca się umieszczanie w szufladach noży, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Narzędzia do przechowywania najlepiej przechowywać w pionie, aby stworzyć jednoetapowe środowisko dostępu.

Marnowanie pionowej przestrzeni w szafkach jest problemem w większości rodzin.Nauczenie się przechowywania w pionie nie tylko sprawi, że szafki będą bardziej wypełnione, ale także ułatwi dostęp.

Wybierz dobrze widoczne urządzenia pamięci masowej lub naklejki, aby przedmioty były widoczne na pierwszy rzut oka.

W okresie dużej promocji nie można uniknąć zatowarowania.W tym czasie wizualizacja jest bardzo ważna.Dobór odpowiednich przyborów do przechowywania pozwala otwierać szafki i wiedzieć, co jest w środku bez przeglądania ich pojedynczo.

Zaleca się przechowywanie dużych ilości zbóż i towarów sypkich w przezroczystych kwadratowych skrzynkach magazynowych, które można łatwo zidentyfikować, w przypadku innych towarów magazynowych o małych ilościach i nieregularnych kształtach zaleca się przechowywanie białych skrzynek prostokątnych , i użyj etykiet do oznaczenia przedmiotów do przechowywania, tak aby były schludne i uporządkowane.Łatwe do znalezienia i nie zaśmiecone wizualnie.

01 Wysuwany stojak do przechowywania naczyń

W porównaniu z układaniem lub układaniem kilku doniczek jeden na drugim, pionowa metoda przechowywania stojaków na doniczki pozwala uniknąć marnowania miejsca, stworzyć jednoetapowy efekt dostępu i znacznie poprawić wydajność dostępu.

W porównaniu do przechowywania w pudełkach pod kątem prostym, żelazna rama jest bardziej wentylowana i przewiewna oraz zapewnia wysoki stopień widoczności.

Jest chowany i można go dostosować do regulacji odstępów.Może pomieścić 3-6 garnków, które nie są zbyt grube.Może w zasadzie realizować scentralizowane przechowywanie garnków i przyborów w domu, a także może być używany do przechowywania naczyń.

 Wysuwany stojak do przechowywania naczyń

Przypomnienie: przed zakupem należy zmierzyć średnicę korpusu garnka.Nieodpowiednie są garnki, które są za duże, za małe, ciężkie lub kruche, takie jak szybkowary, małe garnki na mleko, garnki żeliwne, garnki Corning itp.

Ponadto, chociaż uchwyt na garnek ma konstrukcję szczeliny na pokrywkę garnka, nadaje się tylko do pokrywek o odpowiednim rozmiarze, a zbyt małych pokrywek nie można zablokować.

02 Organizer na talerze

Podobnie jak przechowywanie garnków, płyty można również przechowywać w pozycji pionowej, tworząc jednostopniowy efekt dostępu i poprawiając wydajność dostępu.

Materiałem jest żelazo, które jest wentylowane i przepuszcza powietrze, i nie jest łatwe do wytworzenia pleśni, a obszar poniżej miejsca styku z płytą jest wyposażony w silikonowy pasek antypoślizgowy, który zapobiega przesuwaniu się płytki w przód i w tył.

Organizer na talerze

Ma dużą uniwersalność w kuchni, dzieli się na duże i małe.Mała nadaje się do przechowywania różnych talerzy i misek do ramenu, a duża pomieści również patelnie i deski do krojenia.

Przypomnienie: Bardziej odpowiednie jest umieszczenie grupy talerzy o niewielkich różnicach wielkości.Jeśli talerze mają różne rozmiary, efekt wyświetlania może nie być zbyt piękny.

03 Wieszak na papier kuchenny

Przestrzeń pod szafką i nad blatem w większości rodzin nie jest w pełni wykorzystywana.Ten kuchenny stojak na papier jest dobrze zaprojektowany, nie zajmuje złotej przestrzeni blatu, tworzy efekt jednostopniowego dostępu, poprawia wydajność dostępu i Duża wszechstronność, odpowiednia do większości stylów szafek.

03 Wieszak na papier kuchenny

04 Składany stojak na odpływ zlewu

W porównaniu do tego rodzaju kosza odpływowego, który ma super obecność bezpośrednio nad zlewem i kosza odpływowego, który musi zajmować miejsce na blacie, ten składany kosz odpływowy naprawdę podbił moje serce.

Po umyciu naczyń otwórz go i rozłóż na zlewie.Połóż na nim naczynia, łyżki i pałeczki bezpośrednio, aby spuścić wodę.Po odcedzeniu wystarczy odstawić roladę na bok. Silikonowy materiał na zewnątrz nie ślizga się, nie rdzewieje, jest wentylowany i oddychający, a po ponad pół roku nie stwierdzono pleśni.

 Składany stojak na odpływ zlewu

05 szuflada na sztućce / organizer na sztućce

Można go umieścić w szufladzie, aby zapobiec dotykaniu go przez dzieci. Narzędzie jest przechowywane w pionie, co jest wygodne w zabieraniu i poprawia efektywność zabierania i zabierania. Pasuje do większości noży, z miejscem do przechowywania dużych i małych noży.

Przypomnienie: należy zwrócić uwagę na grubość rękojeści noża, więc w zasadzie nóż musi zajmować 2 pozycje, przed zakupem trzeba policzyć noże w domu, a grzbiet chińskiego noża kuchennego jest wysoki , nie można już umieszczać małych noży na górnej warstwie, a noże zachodnie nie mają wpływu, można włożyć nóż.

 szuflada na sztućce / organizer na sztućce

06 pudełko do przechowywania szuflad

Dzięki zastosowaniu przegródek do szuflad można dobrze przechowywać w pobliżu narzędzia związane z gotowaniem; dzieląc przestrzeń, unika się mieszania różnych narzędzi, tworząc efekt jednoetapowego użycia i znacznie poprawiając efekt wizualizacji.

Dostępne są dwa rozmiary, duży i mały, które można łączyć w zależności od wielkości szuflady, pośrodku znajduje się przegroda, którą można podzielić na różne obszary w zależności od długości zastawy stołowej.

Przypomnienie: proszę zmierzyć rysunek i zaprojektować kolejność miejsca w szufladzie przed złożeniem zamówienia, aby uniknąć dylematu braku możliwości umieszczenia go przy zakupie.

pudełko do przechowywania szuflad

07 Pod półką do przechowywania zlewozmywaka

Szafki pod zlewem generalnie nie są wykonane z przegród, a pośrodku są rury wodne.Po obu stronach trudno jest w pełni wykorzystać pionową przestrzeń.Ten rodzaj regału pod zlewem bardzo dobrze rozwiązuje ten problem. Górna i dolna warstwa pomieszczą więcej rzeczy, a wysuwana konstrukcja jest wygodna do obsługi jedną ręką i nie ma potrzeby kucania, aby dosięgnąć rzeczy w środku.

Przypomnienie: Dno zlewu jest stosunkowo wilgotne i podatne na zapachy. Należy unikać przechowywania żywności, drobnego sprzętu AGD i przedmiotów podatnych na wilgoć. Zaleca się przechowywanie środków czyszczących i narzędzi.

Wózek do przechowywania IKEA

08 Wózek do przechowywania IKEA

Trójwarstwowa konstrukcja, którą można pchać i ciągnąć, jest wygodniejsza niż półka, której nie można przesuwać.Można powiedzieć, że jest dobrym elementem w wielofunkcyjnej kuchni.

Nośność jest mocna, rolki gładkie, a tekstura godna ceny. Bardzo dobrze nadaje się do przechowywania warzyw i owoców, przypraw i powszechnie używanych gadżetów, może być również używany z małymi drewnianymi deskami jako wózek do serwowania, a podczas jedzenia gorącego garnka można go również przeciągnąć bezpośrednio na stół, aby przechowywać składniki do spłukać, jako miejsce do przechowywania przekąsek w salonie.

Przypomnienie: materiał jest żelazny, nie umieszczaj go w mokrych miejscach, takich jak toalety, będzie się łuszczył i rdzewieje; podczas instalacji należy zapoznać się z instrukcją, a montaż gołymi rękami może wymagać przeróbki.

Wózek do przechowywania IKEA

Najlepsze wskazówki dotyczące przechowywania w kuchni znajdują się tutaj~ Czy masz jakąkolwiek wiedzę, którą chciałbyś poznać w następnym wydaniu? Witaj, aby zostawić mi wiadomość~

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *