Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

Projektowanie wnętrz

DG Office Equipment & Services Ltd

Sprzęt biurowy DG & amp; Services Ltd znajduje się w Port Of Spain, Trynidad i Tobago. Zakres działalności firmy to Ogólne usługi biurowe, Wyposażenie biur.

Firma jest własnością miejscowej rodziny i jest jedną z wiodących firm dostarczających materiały biurowe w kraju. Oferują różnorodne produkty, od papieru, przez akcesoria komputerowe, po meble. Specjalizują się również w usługach kserograficznych i poligraficznych, w tym w druku wysokonakładowym i oprawie dokumentów inżynierskich oraz prezentacji biznesowych. Są dobrze przygotowani, aby skorzystać z nadchodzącego sezonu zakupów związanych z powrotem do szkoły.

Artykuły

Kiedy Total Office, dealer Steelcase z południowych Karaibów, przeniósł się ze 100-letniej stolarni na rogu Woodford i Warner do nowego salonu wystawowego w Warrens, poszukiwał przestrzeni, która odzwierciedlałaby zmieniającą się kulturę ich działalności.

Artykuły papiernicze & amp; Supplies Limited (SOS) będzie współpracować z Office Authority z siedzibą na Jamajce w celu dystrybucji artykułów piśmiennych tego ostatniego na rodzimym rynku Trynidadu i Tobago. Uzupełni to własne produkty SOS, które dystrybuuje w imieniu Steelcase na Karaibach, i umożliwi kierowanie ich do innego segmentu rynku.