Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

Uncategorized

Rezydencja w nowoczesnym stylu

nowoczesna rezydencja

Rezydencja w nowoczesnym stylu to dom, który łączy najnowsze wzornictwo z luksusem. Te domy można znaleźć na całym świecie i mają naprawdę niesamowite cechy, które wyróżniają je na tle innych.

Często są zaprojektowane tak, aby miały więcej kątów i nietypowych form niż rezydencje w stylu francuskim lub kolonialnym. Są również znacznie bardziej rzeźbiarskie i mogą nawet zawierać w projekcie różne materiały, takie jak szkło lub marmur.

Domy te są często określane jako „jakość muzealna” i zdecydowanie mają w sobie tę cechę. Są niesamowicie imponujące, ale uwaga – są zazwyczaj bardzo drogie i większość ludzi nie chce w nich mieszkać.

Ten piękny dom w Beverly Hills jest doskonałym przykładem nowoczesnej rezydencji o „muzealnej jakości”. Ma ogromną wodną fontannę i basen bez krawędzi, a także wiele stref wypoczynkowych na świeżym powietrzu. Jest dość spektakularny i wart każdego grosza z ceny 38 milionów dolarów.

Jedną z najlepszych rzeczy w tych nowoczesnych domach jest to, że często występują w różnych rozmiarach. Niektóre z nich są w rzeczywistości dość małe, co oznacza, że mogą mieć o wiele bardziej czarujący i romantyczny urok.

Jest też kilka bardzo dużych, które mogą być nieco imponujące. Na przykład ten ultranowoczesny ukraiński megadom zbudowany jest z ciemnych szklanych bloków i również z zewnątrz wygląda bardzo imponująco.

Ma też bardzo ciekawy kształt, który dopasowuje się do ukształtowania terenu. Ta fasada w kształcie litery U jest ozdobiona dekoracyjnymi małymi oknami i złożonym warstwowym projektem.

Równie ciekawe jest wnętrze tego domu. Duże okna są doskonałym dodatkiem do nowoczesnego projektu i wpuszczają do salonu mnóstwo naturalnego światła. Drewniane elementy tworzą przytulną i elegancką atmosferę.

Te nowoczesne domy często znajdują się w miejscach, gdzie jest cieplej i są bardziej nasłonecznione. Są świetnym sposobem na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a także mogą być dobrą inwestycją, ponieważ latem można je wynająć za dodatkową opłatą.

Jeśli jesteś fanem nowoczesnej architektury to jest to świetne miejsce na rozpoczęcie poszukiwań wymarzonego domu. Wszystkie te nowoczesne rezydencje znajdują się w najbardziej ekskluzywnych i zamożnych częściach świata.

Ten niesamowity dom został stworzony przez Macieja Grelewicza na konkurs we współpracy z Anną Orłowską i jest to zdecydowanie bardzo nowoczesny koncept. Czyste linie i elegancki marmur dodają pięknu domowi i sprawiają, że jest on naprawdę wyjątkowy.

Inną wspaniałą współczesną rezydencją jest Harrow Mansion w Johannesburgu w RPA. Ma łącznie 19 500 stóp kwadratowych powierzchni i jest w pełni wyposażony we wszystko, czego można oczekiwać w luksusowym domu, w tym siłownię, kino, winiarnię, spa i wiele więcej.

To tylko niektóre z niesamowitych rezydencji w nowoczesnym stylu, które zostały niedawno zbudowane i trudno nie być pod wrażeniem. To jedne z najlepszych i najbardziej kreatywnie zaprojektowanych domów, jakie widzieliśmy.