Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

Lampy lampa ścienna lampka biurkowa

Czerwone lampy do salonów

czerwone lampy do salonu

Jeśli szukasz czerwonych lamp do swojego salonu, to dobrze trafiłeś. Te nowoczesne, lekkie lampy stołowe mogą stworzyć ciepłą i zachęcającą atmosferę, a jednocześnie są niezwykle wszechstronne i zajmujące mało miejsca. Często są wykonane ze skóry lub wyprodukowanego drewna i mają prostokątny klosz z tkaniny. Ten uniwersalny styl może pomóc połączyć winiety nocne i współczesne grupy siedzeń.

Czerwona lampa stołowa Heng

Ta czerwona lampa stołowa Heng do salonu ma czystą sylwetkę i mieszankę materiałów. Metalowa kwadratowa rama ma matowe czarne wykończenie, a biały klosz z tkaniny zawiera żarówkę LED o mocy 60 W. Lampa jest zasilana przez wtyczkę USB i posiada dotykowy włącznik do sterowania oświetleniem. Jest również wyposażony we wbudowany port USB, który jest przydatny do ładowania telefonów i tabletów.

Innym fajnym projektem jest lampa balansowa Heng. Ta okrągła lampa jest wrażliwa na dotyk i ma trzy różne tryby ściemniania. Ta lampa doskonale sprawdzi się w salonie lub jako lampka nocna. Piękny kolor i wzór dodadzą Twojej przestrzeni odrobinę stylu i romantycznego charakteru.

Lampa stołowa do salonu w kolorze koralowym wstążki

Jeśli szukasz inspirowanego wybrzeżem akcentu do swojego salonu, lampa stołowa wstążka Coral Living Room to piękna opcja. Ta lampa jest ekologiczna i wykonana z kryształowej podstawy i klosza z tkaniny w kolorze ostryg. Kontrast między organicznym a nowoczesnym jest uderzający. Rozmiar lampy to 16,5″H x 12″Śred.

Lampa stołowa Globo autorstwa Jonathana Adlera

Lampa stołowa Globo to efektowna i elegancka lampa z podstawą ze świeżego białego marmuru i kopulastym kloszem z błyszczącego mosiądzu. Zawiera również skupisko kul Lucite ułożonych wzdłuż łodygi. Ta lampa stworzy idealną atmosferę w każdej przestrzeni.

Ta elegancka lampa stołowa autorstwa Jonathana Adlera uosabia poczucie fantazji i entuzjazmu w każdym wnętrzu. Jego jasny zestaw akrylowych kul i smukłego mosiężnego trzonka tworzy dramatyczny, ale ostry kawałek, który ożywi każde pomieszczenie. Jonathan Adler to projektant wędrowny, który czerpie inspiracje z klasycznego nowoczesnego designu, surrealizmu i popkultury.

Adler urodził się i wychował w małym miasteczku w New Jersey. Jego rodzice wrócili do rodzinnego miasta po ukończeniu Uniwersytetu w Chicago. Jego ojciec był genialnym artystą, który w końcu został prawnikiem. Wciąż jednak brakowało mu środków na utrzymanie rodziny. W 1997 roku Adler dołączył do Aid to Artisans, organizacji, której celem jest zapewnienie możliwości ekonomicznych wykwalifikowanym rzemieślnikom w krajach rozwijających się. Dzięki tej współpracy Adler mógł zatrudnić garncarzy w Peru do tworzenia swoich projektów. W konsekwencji jego twórczość w zakresie tych wyjątkowych dzieł wzrosła.

Duża ceramiczna lampa stołowa do salonu

Teksturowana duża ceramiczna lampa stołowa do salonu dodaje pomysłowy element do Twojego salonu. Czerwono-pomarańczowa podstawa i dopasowany odcień światła dodają jesiennego uroku. Rzeźbiarska podstawa ma rowki kanałowe i dyniową glazurę, aby stworzyć niezwykłą sylwetkę. Klosz jest stożkowo biały. Lampa dostępna również w niebieskiej i żółtej kolorystyce.

Ta duża ceramiczna podstawa lampy stołowej to idealny sposób na oświetlenie pomieszczenia. Może być stosowany w salonie, sypialni lub gabinecie. Posiada przeszklone wykończenie, łatwy włącznik/wyłącznik i wytrzymały przewód. Lampa wykorzystuje 100-watową żarówkę. Duża ceramiczna lampa stołowa do salonu z teksturą o znacznych rozmiarach i kamiennym wykończeniu sprawi, że będzie idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Wysoka marmurowa lampa stołowa Kizu

Wysokiej klasy marmurowa lampa stołowa Kizu do salonu to minimalistyczny design o uderzająco niekonwencjonalnej sylwetce. Jego marmurowa podstawa i odwrócony akrylowy klosz tworzą niemal nieważką równowagę. Światło jest rozproszone, włącznik/wyłącznik lampy znajduje się w podstawie. Został zaprojektowany przez Larsa Tornoe, norweskiego projektanta, który był prezentowany na wielu wystawach na całym świecie.

Ta wysokiej klasy lampa stołowa jest wyposażona w akumulator i może być używana przez dziesięć godzin przy najjaśniejszym ustawieniu. Źródło światła jest ładowane przez przewód USB-C lampy. Lampa dostępna również w małej wersji oraz w różnych kolorach. Do czyszczenia tej wysokiej klasy lampy stołowej używaj suchej szmatki i unikaj silnych roztworów czyszczących.