Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

łazienka

Pokój 9 — Ukryty klejnot Asheville

Asheville zyskało przydomek „Paryża Południa” dzięki swojej kulturze, architekturze, sztuce oraz pysznemu jedzeniu i napojom z charakterystycznym południowym stylem. Ale może być trudno uwierzyć, że to miasto w Karolinie Północnej może mieć tak dzikie życie nocne – zwłaszcza gdy odwiedzasz miejsce takie jak Room 9. Klub ten znajduje się w AC Hotel Asheville Downtown, wysoko nad Broadwayem na dachu i jest prawdziwym ukrytym klejnotem.

Przy odpowiedniej muzyce i grupie przyjaciół łatwo zapomnieć, że znajduje się na najwyższym piętrze hotelu, a nie na środku ulicy. Istnieją dwie zewnętrzne części wypoczynkowe, z których każda ma inny widok na centrum Asheville poniżej. Mniejsze patio jest przyjazne psom i oferuje 7-10 stolików. Druga jest większa, z DJ-em i parkietem tanecznym. Będziesz także mógł obejrzeć występy ulicznych muzyków, którzy grają tu regularnie, popijając koktajl lub podziwiając zachód słońca i muzykę na żywo.

Klub jest otwarty codziennie od godz. do 2 w nocy, a pokrycie różni się w zależności od tego, kiedy odwiedzasz. Oprócz tańca i picia, miejsce organizuje tematyczne imprezy taneczne z DJ-em. Aby uzyskać najnowsze informacje, koniecznie sprawdź stronę internetową lub stronę klubu na Facebooku.

Właściciel posiadłości, David Chi, sam jest tancerzem i zatrudnił instruktorów do prowadzenia lekcji tańca latynoamerykańskiego i tańca liniowego w wybrane wieczory w klubie. Mówi, że chce zaoferować coś innego niż aktywne bary i życie nocne w Asheville. „Chcemy, aby ludzie mogli tu przychodzić i tańczyć, dobrze się bawić i nie czuć się onieśmieleni” – mówi. Mówi, że spodziewa się, że Room Nine przyciągnie młodszą publiczność, szczególnie w czwartki, kiedy w klubie odbywa się pokaz drag queen. W przyszłości klub planuje również dodanie strefy VIP. Właściciele przez kilka miesięcy przekształcali dawny salon City Billiards w nowy klub, który został otwarty w sobotę.