Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

łazienka

Garnitury w nowoczesnym stylu

nowoczesne garnitury

Garnitury w nowoczesnym stylu są noszone na oficjalne okazje. Są bardziej dopasowane na całej długości, łącznie z kurtką, z węższym obszyciem i niższą talią. Dostępne są również w różnych kolorach. U nas znajdziesz szary garnitur zapinany na dwa guziki, który będzie świetną inwestycją w Twoją garderobę.

Jednym z najpopularniejszych stylów nowoczesnych garniturów są klapy szczytowe. Ten styl klapy nadaje szerszy kształt litery V z przodu garnituru, co świetnie nadaje się do włączenia bardziej szykownego i klasycznego wyglądu do twojego stroju. Dobrze komponuje się z szeroką gamą kombinacji koszul/bluzek i można go łączyć z dowolnym krawatem. Inną opcją jest szalowa klapa, która ma trójkątny kształt. Oba style pomogą Ci zachować profesjonalny wygląd, dodając jednocześnie szyku Twojemu zespołowi.

Inne współczesne style garnituru to marynarka i sportowy płaszcz. Oba są wykonane z wysokiej jakości wełny i są dopasowane do ciała. Są dostępne w różnych kolorach i mogą być używane na każdą okazję. Przy wyborze odpowiedniego garnituru ważne jest, aby wziąć pod uwagę swoją sylwetkę, rodzaj aktywności, w której uczestniczysz, oraz osobiste preferencje. Odpowiedni dodatek może również pomóc wyróżnić Twój strój z tłumu.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wesele, przyjęcie, czy rozmowę kwalifikacyjną, będziesz chciał wybrać garnitur odpowiedni na tę okazję. Większość garniturów jest dostępna w pełnej wersji płóciennej, która jest łatwa w noszeniu, ale mniej oddychająca niż połowa płótna. Jeśli zamierzasz nosić garnitur w czasie upałów, możesz preferować projekt z połowy płótna. Ponadto jest bardziej przystępny cenowo niż projekt z pełnym płótnem.

Możesz także zdecydować się na koszulkę, którą założysz do garnituru na przedstawienie lub kolację. Należy jednak unikać noszenia koszulek z logo. Podobnie, powinieneś również starać się trzymać tkanin bawełnianych / jedwabnych, które mogą wytrzymać ciepło. Istnieje również szereg innych akcesoriów, które mogą pomóc w uzyskaniu osobistego wyglądu. Używanie odważniejszych akcesoriów nie oznacza jednak przesady. Na przykład para butów wyjściowych doda trochę więcej szyku Twojemu zestawowi.

Podobnie jak w przypadku każdego elementu garderoby, dobrze jest czyścić chemicznie garnitur w nowoczesnym stylu, aby pozostał w doskonałym stanie. Czyszczenie na sucho może siać spustoszenie w przypadku wełny, zwłaszcza gdy garnitur ma stopioną podszewkę. Z drugiej strony garnitur z pełnym płótnem może wytrzymać próbę czasu.

Wreszcie, kupując nowy garnitur, zawsze powinieneś wziąć pod uwagę swoje podstawy. Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj butów założyć do garnituru, dobrym wyborem mogą być buty wsuwane lub trampki. Aby uzyskać bardziej formalny wygląd, możesz również połączyć garnitur z butami wyjściowymi.

Niezależnie od tego, czy szukasz garnituru w nowoczesnym stylu, czy bardziej klasycznego, warto poświęcić trochę czasu i znaleźć idealne dopasowanie. Nie zadowalaj się czymś, co jest modne, ponieważ może to sprawić, że będziesz wyglądać na wymyśloną.