Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

Lampy lampa podłogowa lampa ścienna lampa sufitowa lampka biurkowa

Małe lampy wiszące

małe lampy wiszące

Małe lampy wiszące to doskonały wybór do przyciemnionych narożników w kuchni. Występują w różnych wysokościach i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają również dużo światła w nowoczesnej kuchni. Jest jednak kilka kwestii, o których należy pamiętać przed zakupem lampy wiszącej. Jeśli wymieniasz starą oprawę, będziesz potrzebować elektryka, który wyjmie starą lampę i ją podłączy. Ponadto, jeśli w Twoim domu nie ma oświetlenia górnego, konieczne będzie zainstalowanie nowego okablowania. Twój elektryk będzie w stanie doradzić Ci konkretne kroki, aby przygotować Twój dom do instalacji.

Mini lampy wiszące są idealne do oświetlania ciemnych zakamarków

Mini lampy wiszące to świetny wybór do oświetlania ciemnych zakamarków. Mogą być montowane w daszku pojedynczym, daszku wielopunktowym lub w systemie oświetlenia torowego. Ten ostatni jest świetnym wyborem do oświetlenia zadaniowego i jest szczególnie przydatny w kuchniach i salonach.

Są doskonałym dodatkiem do nowoczesnych kuchni

Lampy wiszące to świetny sposób na dodanie charakteru nowoczesnej kuchni. Możesz wybrać od jednego do trzech świateł, a nawet ich kombinację. Niektóre z nich mają piękne detale i można je ściemniać. Występują również w różnych kształtach i rozmiarach. Sprawdzą się w kuchniach nowoczesnych, współczesnych lub industrialnych.

Można regulować wysokość

W przeciwieństwie do tradycyjnych lamp wiszących, regulowane lampy wiszące można dopasować do idealnej wysokości dla każdego pomieszczenia. Dobrze prezentują się w każdej przestrzeni i są dostępne w różnych wzorach, które zaspokoją każdy gust.

Wykonane są z wysokiej jakości materiałów

Małe lampy wiszące są zwykle wykonane ze szkła lub metalu. Często są trwalsze niż ich plastikowe odpowiedniki. Mini wisiorek z kolorowego szkła o szerokości czterech cali można kupić za mniej niż 25 USD w centrum domu. Bardziej wyszukane wisiorki z ręcznie kutego metalu lub dmuchanego szkła mogą kosztować nawet 500 USD. Te światła dodadzą ciepłego blasku jadalni, przedpokoju lub miejscu pracy.

Wykonane są z ręcznie robionych abażurów

Małe lampy wiszące są wykonane z ręcznie robionych abażurów, a te elementy idealnie nadają się do tworzenia ciepłych i zachęcających wnętrz. Lampy te są idealne na zimę ze względu na ich naturalne ciepło. Pudelskern został zainspirowany tradycjami gromadzenia się przy kominku, gdzie babcie robiły na drutach, opowiadając historie. Ten ręcznie robiony klosz jest nostalgiczną pamiątką z dzieciństwa i jest wykonany z naturalnej tyrolskiej wełny.

Są z metalu

Małe lampy wiszące są zwykle wykonane z metalu, a wiele z nich jest droższych niż ich plastikowe odpowiedniki. Zaletą metalowych lamp wiszących jest ich trwałość i zmniejszona łamliwość. Minusem metalu jest ich większa waga. Jeśli szukasz taniej opcji, rozważ plastikowe lampy wiszące. Są mniej podatne na pękanie lub odbarwienie i można je łatwo zainstalować.

Są ze szkła

Mała lampa wisząca jest zwykle wykonana ze szkła. Jego zadaniem jest zapewnienie nastrojowego oświetlenia w pomieszczeniu. Może być również lampką zadaniową. Wisiorki szklane są szeroko stosowane i dostępne w wielu stylach i kolorach. Są popularne w kuchniach, korytarzach i werandach zewnętrznych.

Są z miedzi

Małe miedziane lampy wiszące mają szerokie zastosowanie w domu. Najpopularniejszy jest jako akcent wewnętrzny, uzupełniający wszelkiego rodzaju kolory i motywy. Miedź szczególnie dobrze nadaje się do pomieszczeń o różowych odcieniach, ale może być również stosowana w bardziej neutralnych przestrzeniach.

Są wykonane w stylu industrialnym

Lampy wiszące w stylu industrialnym są idealne do każdego pomieszczenia w domu. Mogą doskonale pasować do pomieszczeń mieszkalnych w stylu loftu, pokojów gier, biur domowych, a nawet żłobków. Dodają koloru, geometrycznej intrygi i metalicznego blasku.