Decor8

najlepsza witryna do udostępniania treści

Lampy lampa podłogowa lampa ścienna lampa sufitowa lampka biurkowa żyrandol

Zalety prawdziwej lampy solnej himalajskiej

prawdziwa lampa solna himalajska

Prawdziwa himalajska lampa solna to doskonała opcja do zastosowania w Twoim domu. Ten naturalny jonizator poprawia jakość powietrza, redukuje patogeny i poprawia nastrój. Te lampy solne są sprzedawane w pełni zmontowane i zawierają 54-calowy przewód w celu zmniejszenia mocy cieplnej. To świetny sposób na relaks i odpoczynek podczas pracy lub nauki.

Naturalny jonizator

Korzyści zdrowotne wynikające z lampy solnej True Himalayan są liczne. Jest to skuteczny sposób na filtrowanie szkodliwych pól elektromagnetycznych, regulację pH organizmu oraz poprawę energii psychicznej. Naukowcy wykazali, że jony ujemne mogą zmniejszyć ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Wykazano również, że poprawiają sen i jakość snu. Wielu bioenergoterapeutów w Europie Zachodniej od lat stosuje lampy solne himalajskie w celu poprawy zdrowia swoich pacjentów. Mogą również pomóc w utrzymaniu zdrowia układu oddechowego, układu krwionośnego i reumatyzmu. Wiele osób używa również lampy solnej do zwalczania bezsenności.

Światło emitowane przez lampę solną wytwarza więcej jonów ujemnych niż dodatnich, które odmładzają ciało i umysł. Ten pozytywny efekt może również pomóc w walce z sezonową depresją. Jedno z badań z Columbia University wykazało, że ludzie, którzy byli narażeni na elektrycznie generowane jony ujemne, doświadczyli więcej energii i bardziej pozytywnego nastroju. To intrygujące twierdzenie, ale potrzeba więcej badań, aby potwierdzić działanie jonów ujemnych.

Poprawia jakość powietrza

Lampa solna True Himalayan to niedrogie, nieniebieskie źródło światła, które poprawia jakość powietrza w domu. Lampy te wykonane są z różowej soli z okolic Himalajów. Często sprzedaje się je w Internecie, ale uważaj na imitacje. Prawdziwa himalajska lampa solna wytwarza delikatny, różowawy blask. Oczyszczają powietrze, poprawiają sen i łagodzą objawy alergii.

Mówi się, że ta lampa uwalnia jony ujemne do powietrza, neutralizując promieniowanie elektromagnetyczne. Ujemne jony w powietrzu są ważne, ponieważ zbyt wiele jonów dodatnich może prowadzić do zmniejszenia dopływu krwi do mózgu i nieregularnych wzorców snu.

Redukuje patogeny

Użycie lampy solnej True Himalayan może pomóc w zmniejszeniu ilości patogenów przenoszonych w powietrzu. Sól przyciąga parę wodną, ​​która wychwytuje i neutralizuje zanieczyszczenia. Ponadto wytwarza korzystne dla naszego zdrowia jony ujemne. Są pomocne w zmniejszaniu stresu i niepokoju, poprawianiu snu i poprawianiu nastroju. Mogą również poprawić nasz układ odpornościowy, zmniejszając w ten sposób ryzyko zachorowania na jakąkolwiek chorobę przenoszoną drogą powietrzną.

Lampa solna himalajska ma wiele zalet, w tym kojący wpływ na sen i zmniejszone ryzyko chorób sezonowych i alergii. Pomaga również w walce z elektrosmogiem, który jest główną przyczyną chorób we współczesnym świecie. Jony ujemne wytwarzane przez lampę solną neutralizują działanie jonów dodatnich, które zwiększają stres, zakłócają sen i powodują inne problemy zdrowotne. Ponadto mówi się, że lampy zabijają bakterie i oczyszczają powietrze.

Poprawia nastrój

Prawdziwa himalajska lampa solna może w naturalny sposób poprawić nastrój i koncentrację. Działa poprzez uwalnianie do powietrza jonów ujemnych, które zwiększają przepływ tlenu i krwi do mózgu. To z kolei zwiększa poziom serotoniny. Może to zmniejszyć niepokój i poprawić nastrój.

Badania wykazały, że ekspozycja na jony ujemne z lampy solnej himalajskiej poprawia nastrój i zmniejsza depresję. Jony ujemne z lampy solnej mogą również zabijać roztocza i poprawiać zdrowie. Wiadomo, że poprawiają sen, a także są korzystne dla osób cierpiących na sezonowe zaburzenia afektywne (SAD).

Innym pozytywnym efektem lampy kryształowej soli jest to, że zmniejsza stres. Jony ujemne są cały czas obecne i przyklejają się do jonów dodatnich w powietrzu. Ma to wiele zalet dla ludzi i jest stosowane w wielu metodach leczenia depresji. Pojawiają się jednak pytania dotyczące tego, czy jony ujemne z lampy solnej mogą rzeczywiście poprawić nastrój.

Drogi

Zakup prawdziwej lampy solnej himalajskiej to kosztowne przedsięwzięcie. To delikatny produkt, więc musisz mieć pewność, że kupujesz oryginalny. Musisz również upewnić się, że dostawca ma dobrą politykę zwrotów. Chociaż znalezienie taniej imitacji jest kuszące, zła polityka zwrotów może oznaczać, że lampa jest fałszywa.

Oryginalna lampa solna himalajska powinna kosztować od 3 do 4 USD za funt, w zależności od rozmiaru. Należy pamiętać, że te lampy są ciężkie i mogą nie być odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Ponadto oryginalna lampa będzie posiadała certyfikaty ETL i UL, a jej podstawa powinna w bezpieczny sposób utrzymywać żarówkę na swoim miejscu.